Wiosna ze stand-upem w Gnieźnie!

Nie ma lepszego czasu na wyjście do miasta niż wiosna. To teraz dużo chętniej spędzamy czas na zewnątrz, spacerujemy, grillujemy i korzystamy z wielu wydarzeń kulturalnych. Na całe szczęście w Gnieźnie zapowiada się ich w najbliższych tygodniach całkiem sporo. Dziś przedstawimy Wam te najzabawniejsze, czyli Stand-upy, których nie możecie ominąć!

Stand-up Open Mic

Już 12 maja, w Hasztag Gniezno będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu typu Open Mic. Jest to ciekawa formuła, gdzie będziecie mogli po raz pierwszy zobaczyć nowe żarty komików. Jeśli dalej nie wiecie, czy jest to coś dla Was, to być może zachęci Was cena. Wstęp kosztuje tylko 10 zł, więc nie warto czekać, tylko kupować bilety i czekać na świetną zabawę.

Stand-up Radiowcy Bez Cenzury

Jeśli nie macie jeszcze planów na 21 maja, to możecie zapisać sobie tę datę w kalendarzu. To właśnie tego dnia o 19:00 w Restauracji Europejskiej będziecie mogli zobaczyć Radiowców bez cenzury. Jakich radiowców? Nie byle jakich, ponieważ na scenie pojawi się Tomasz Olbratowski i Przemysław Skowron. W cenie biletu macie zagwarantowaną nie tylko świetną zabawę, ale również zimny bufet i napoje. To co? Widzimy się 21 maja w Restauracji Europejskiej!

Piotr Bałtroczyk Stand-up

Jeśli nie znacie tego nazwiska, to najwyższy czas to zmienić. Piotr Bałtroczyk ze swoim stand-upem: Starość jest dla mięczaków, pojawi się w Auli Szkoły Pomnik w Gnieźnie już 4 czerwca o 18:00. Tego artystę charakteryzuje niebanalne powitanie i fakt, że nie ukrywa, iż jest atrakcją. Jeśli ten wstęp Was zainteresował to koniecznie rezerwujcie czas i przybywajcie na występ.

Katarzyna Piasecka

Kasia Piasecka już 14 czerwca pojawi się w Gnieźnie z nowym stand-upem “Moje Tabu”. Jest to niezwykle bezpośrednia artystka, która nie ukrywa, że na scenie może zrobić wszystko. Zresztą tytuł wydarzenie mówi sam za siebie. Jeśli interesuje Was to spotkanie to już dziś możecie kupić bilety przez internet. Zapraszamy z nimi do Ibis Style Gniezno 14 czerwca o 19:00.