Styczeń w Gnieźnie zapowiada się rozrywkowo!

Już w piątek 21 stycznia zapraszamy wszystkich do Hotelu Ibis Style na Koncert Noworoczny. O 18:00 rozpocznie się świetna zabawa razem z artystami na scenie. Usłyszeć będziemy mogli najbardziej znane arie operetkowe i duety miłosne. Nie zabraknie najsłynniejszych utworów musicalowych i oscarowej muzyki filmowej. Na scenie zobaczyć będzie można takich artystów jak: Emilia Zielińska, Mariusz Adam Ruta i Mirosław Niewiadomski, a koncert poprowadzi niezastąpiona Renata Brukiewicz. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia! Po koncercie rozpocznie się kolacja noworoczna, na którą już dziś można zarezerwować stolik.

Emilia Zielińska

Ukończyła Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 2013 roku spotkać ją można w łódzkim Teatrze Muzycznym zarówno podczas operetek, jak i musicali. Dodatkowo od 2012 roku związana jest z Polską Operą Kameralną, z którą występuje w Galowych Koncertach. Zdobywała wysokie miejsca w wielu konkursach wokalnych i szkoliła się u niejednego profesjonalisty.

Mariusz Adam Ruta

Również ukończył Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 2016 roku związany jest z Warszawską Operą Kameralną. Współpracuje również z Teatrem Muzycznym w Łodzi oraz Operą i Filharmonią Podlaską. Dodatkowo jest solistą projektu trzech i 10 tenorów.

Mirosław Niewiadomski

Ukończył Wydział Wokalno-Aktorski na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Znany z wielu roli w Teatrze Wielkim w Łodzi, gdzie debiutował już w 2000 r. W 2012 roku wystąpił również na deskach Opery Narodowej w Warszawie. Świetnie czuje się w muzyce rozrywkowej, o czym świadczą jego występy z repertuarem między innymi Elvisa Presleya i Franka Sinatry. Wielokrotnie brał udział w konkursach wokalnych.

Serdecznie zapraszamy na to niesamowite wydarzenie już w styczniu. Bilety można kupować przez internet, a ceny zaczynają się od 75 zł. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona więc lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę.