Nie masz planów na Sylwestra? Sprawdź więc co oferuje Ci Kino Helios!

Każdy lubi spędzać Sylwestra w inny sposób. Jedni z chęcią wyjdą do klubu albo na uroczyste przyjęcia Sylwestrowe. Inni cenią sobie możliwość pozostania w domu i świętowania z rodziną lub przyjaciółmi na spokojnie. Jeśli jednak nie należysz do żadnej z tych grup, a w Sylwestra chcesz zrobić coś super, ale jeszcze nie wiesz co, to zapraszamy do Kina Helios. W tym na Maraton Sylwestrowy zostały przygotowane dwa zestawy filmów i oczywiście nie zabraknie też noworocznego toastu o północy. Startujemy w piątek 31 grudnia o 21:30 lub 21:45!

Zestaw 1

Zestaw pierwszy rozpoczyna się o 21:30 i składa się z dwóch puszczanych przedpremierowo hitów. Pierwszy z nich to “Matki Równoległe” w reżyserii Pedro Almodovara. W głównej roli występuje Penelope Cruz. Ten film to tragikomedia o samotnym macierzyństwie dwóch całkowicie innych kobiet.

Drugi filmowy hit rozpocznie się już po przywitaniu nowego roku. „Licorice Pizza” w reżyserii Paula Thomasa Andersona opowiada o początku lat siedemdziesiątych. Gwiazdorska obsada w postaci między innymi Alany Haim, Coopera Hoffmana i Bradleya Coopera pokaże nam jak wyglądało Los Angeles pół wieku temu. Ten film to idealna propozycja dla wszystkich miłośników dramatów romantycznych.

Zestaw 2

Ten zestaw Kino Helios przygotowało specjalnie z myślą o fanach polskiego kina. O 21:45 będzie można obejrzeć “Szczęścia chodzą parami”. W głównych rolach Marcin Żurawski i Weronika Książkiewicz zabiorą nas do polskiej komedii romantycznej. Film w reżyserii Bartosza Prokopowicza jest oczywiście przedpremierowy i zachęcamy do jego obejrzenia.

W Nowym Roku puszczony zostanie “Koniec Świata czyli Kogel Mogel 4”. To już czwarta część kultowego polskiego filmu. Mimo tego, że po raz kolejny zmienił się reżyser, tym razem w tej roli postawiona została Anna Wieczur-Bluszcz, to za scenariusz dalej odpowiada Ilona Łepkowska. Tym razem w głównych rolach zobaczymy Nikodema Rozbickiego i Aleksandrę Hamkało, ale nie zabraknie również Zdzisława Wardejna i Grażyny Błęckiej-Kolskiej.

Bilety można kupować w kasach kina i przez internet. Śpieszcie się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!