Koncert 10 Tenorów!

Wczoraj czyli 20 listopada w Hali Sportowej w Gnieźnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, na którym pojawiła się bardzo duża publiczność. Przy tej okazji można było też wesprzeć zbiórkę dla Ingi Soszyńskiej.

Jakie to wydarzenie odbyło się w Hali Sportowej w Gnieźnie? Jaki utwory zostały zaprezentowane? Czy przy okazji koncertu można było kupić płyty?

W ostatnią sobotę odbył się niesamowity koncert, bowiem na scenie w Gnieźnieńskiej Hali Sportowej wystąpiło – 10 Tenorów! Panowie koncertują pod hasłem „#Wracamy”. Koncerty odbywają się w różnych miastach, ale Gniezna nie mogło zabraknąć! To właśnie w Gnieźnie zaczęła rozwijać się kariera Panów! 

Tenorzy świetnie zabawiali publiczność nie tylko swoim śpiewem, ale także różnymi żartami i pogawędkami. Tutaj Pan Bartosz Kuczyk — jeden z tenorów, zadbał o rozbawienie publiczności podczas przerw między występami. Słuchacze przednio się bawili, niekiedy biorąc udział w śpiewaniu, do którego motywowali Panowie. 

Na scenie Panowie występowali w większej grupie, ale także solo lub w duetach. Największe wrażenie sprawiało, gdy przed publicznością pojawiała się cała dziesiątka Panów! Wówczas hala sportowa w Gnieźnie cała była wypełniona przepięknymi i donośnymi głosami. Koncert był podzielony na dwie partie, podczas których wyśpiewano przeróżne repertuary, np. „Zacznij od Bacha” – Pana Zbigniewa Wodeckiego. Ten repertuar szczególnie przypadł do gustu publiczności. Ci z Państwa, którzy chcieli posłuchać 10 Tenorów w domu,  podczas koncertu mieli okazję zakupu płyt.  Koncert z całą pewnością był niezapomnianym widowiskiem! 

Zbiórka przed koncertem

Warto zaznaczyć, że przed wejściem na koncert można było zasilić zbiórkę chorej dziewczynki — Ingi Soszyńskiej. To dziewięciolatka, która choruje na rzadką wadę serca, która nazywa się — anomalia Ebsteina. Dziewczynka pochodzi z Niechanowa, a szansą dla niej jest kosztowna operacja w Niemczech.