Kulturalne wydarzenia w Gnieźnie.

Podczas gdy jesień rozkręciła się na dobre, większość szuka atrakcji i urozmaicenie w te pochmurne i chłodne dni, które są niestety coraz krótsze. Dlatego też może warto skorzystać z jednej z wielu bądź wszystkich proponowanych poniżej wydarzeń kulturowych w Gnieźnie.

Jakie wydarzenia kulturalne, będą w najbliższym czasie w Gnieźnie? Gdzie i kiedy będą miały miejsce? Ile kosztują bilety?

W najbliższym czasie w Gnieźnie odbędzie się wiele wydarzeń kulturalnych. Między innymi będzie to:

  • 18 listopada o godzinie 17:30 odbędzie się koncert- Ignacy Jan i Jego Plan. Będą to utwory właśnie Pana Paderewskiego, ale w wykonaniu uczniów wraz z nauczycielami z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie. Warto zaznaczyć, że wstęp na koncert jest bezpłatny. Co więcej, będzie on połączony z warsztatem Miejskiego Ośrodka Kultury. Koncert odbędzie się w Starym Ratuszu w sali koncertowej.
  • 19 listopada o godzinie 18, odbędzie się wernisaż, który nosi tytuł – „Wielkie dni małej floty w malarstwie Adama Werki”. Jeśli kogoś zainteresowało to wydarzenie, ale niestety nie może być obecny na wernisażu, to nic straconego, ponieważ wystawa będzie możliwa do obejrzenia aż do 6 grudnia! Miejscem wystawy będzie Galeria Centrum Kultury – „Scena to dziwna”.
  • 20 listopada o godzinie 19 w Auli w I Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie, odbędzie się koncert Pani Grażyny Łobaszewskiej! Panią Grażynę znamy przede wszystkim z takiego utworu jak – „Czas nas uczy pogody”. Program koncertu nosi nazwę – „Pamiętamy”, ponieważ piosenkarka będzie prezentowała utwory we własnej interpretacji między innymi: Marka Grechuty czy Adama Asnyka, oraz wielu innych. Bilet na ten pięknie zapowiadający się koncert można kupić między innymi w oficynie Starego Ratusza. Cena biletu wynosi 20 złotych.

Zachęcamy do skorzystania z którychś z powyższych wydarzeń, a jeśli jest taka możliwość to nawet ze wszystkich! Życzymy wielu pięknych wrażeń!