Regionalne kółka gospodyń wiejskich zapraszają na Tłusty Czwartek do Urzędu Gminy Gniezno

Urzędnicy Gminy Gniezno z radością informują o zbliżającym się wydarzeniu, które z pewnością ucieszy wszystkich miłośników słodkości. W czwartek, 8 lutego, o godzinie 10:00 na parkingu przy al. Reymonta, mieszkańcy będą mieli okazję spróbować tradycyjnych pączków, przyrządzonych przez lokalne kółka gospodyń wiejskich.

Wspierając kolejny raz tę słodką inicjatywę, Urząd Gminy Gniezno pragnie umożliwić mieszkańcom podtrzymanie kulinarnych tradycji. W poprzednich latach wydarzenia tego typu cieszyły się dużym zainteresowaniem, a pączki wypiekane według starych receptur i z najlepszych produktów wiejskich, szybko znikały ze stoisk.

Kilka kółek gospodyń wiejskich będzie miało swoje stoiska na parkingu urzędu, gdzie będzie można nabyć te wyjątkowe smakołyki. Pamiętajcie jednak, że ilość pączków jest ograniczona, a kolejki ustawiają się znacznie wcześniej niż wskazana godzina rozpoczęcia sprzedaży. Sprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów, co jak pokazały poprzednie lata, może nastąpić w krótkim czasie.