Podwójny sukces klubu karate Inochi podczas weekendowych zawodów

W ciągu ostatnich dwóch dni, klub karate Inochi cieszył się z osiągnięcia wielu triumfów na różnego rodzaju zawodach, które miały miejsce w różnych częściach Polski.

W sobotę, 2 grudnia, w Grodzisku Mazowieckim odbyła się druga edycja Pucharu Polski dla dzieci i młodzików w karate WKF. Podczas tego wydarzenia, Zuzanna Gbur z klubu Inochi wykazała swoją dominację w konkurencji kata młodziczek – kategoria ta zgromadziła aż 25 zawodniczek. Tego samego dnia, Lena Łączyńska miała możliwość uczestniczenia w seminarium szkoleniowym z kumite, prowadzonym przez Mistrza Świata – Christophe’a Pinnę. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Klub Karate RAION w Kostrzynie i na pewno przyczyni się do rozwoju zawodnika i zdobycia nowych umiejętności.

Następnie, w niedzielę 3 grudnia, również w Kostrzynie, najmłodsze pokolenie klubu Inochi miało szansę na zmierzenie się z rywalami podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Legends Cup, który odbywał się pod patronatem Christophe’a Pinny. Wyniki, jakie uzyskali nasze młode talenty, prezentują się następująco:

Julia Chłopicka – zdobyła złoty medal w kata dziewcząt do 8 lat, Lena Łączyńska – zajęła drugie miejsce w kata dziewcząt w wieku 14-15 lat i trzecie miejsce w kategorii 16-17 lat, Helena Manicka – zdobyła srebrny medal w kata dziewcząt do 8 lat, Bogusław Manicki – zajął drugie miejsce w kata chłopców do 8 lat, a Bartosz Niemiec wywalczył złoto w kata chłopców w wieku 9-10 lat.