Incydent drogowy z udziałem jednego pojazdu na ulicy Kostrzewskiego

Ponury poranek w poniedziałek na ulicy Kostrzewskiego był miejscem niefortunnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył jeden samochód osobowy.

4 grudnia, minutę po godzinie czwartej rano, doszło do niebezpiecznej sytuacji drogowej. Z policyjnych raportów wynika, że 38-letni mężczyzna kierujący autem marki Renault jechał ulicą Kostrzewskiego od strony ulicy Poznańskiej. Jego prędkość nie była dostosowana do warunków na jezdni, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem. Następnie wpadł on w poślizg, zjechał na chodnik i uderzył w metalowe słupki znajdujące się tam. W końcu auto zahaczyło o inne zaparkowane pojazdy.

Zespół ratownictwa medycznego natychmiast dotarł na miejsce zdarzenia. Po przeprowadzeniu niezbędnych procedur medycznych, poszkodowany kierowca został przetransportowany do najbliższego szpitala. Na szczęście, mimo dramatycznego incydentu, nie doznał on poważniejszych obrażeń i po serii badań został wysłany do domu. W konsekwencji swojego nieodpowiedniego zachowania na drodze, mężczyzna został ukarany mandatem przez lokalną policję.