Podejrzany o kradzież poszukiwany przez policję

Gnieźnieńska placówka Policji zwraca się z prośbą do społeczności lokalnej o wsparcie w ustaleniu tożsamości osoby, która mogła mieć udział w przestępstwie. Mężczyzna, którego tożsamość próbuje ustalić policja, jest podejrzany o kradzież dokonaną pomiędzy 19 a 20 lipca 2023 roku. Miejsce zdarzenia to sklep spożywczy przy ulicy Dąbrówki w Gnieźnie. Kwota, jaką zarzuca się mężczyźnie, wynosi dokładnie 2 000 złotych.

Cała sytuacja została uwieczniona na monitoringu sklepu, gdzie doszło do incydentu. Na nagraniach widać jak nieznany sprawca włamuje się do sklepu i zabiera określoną wcześniej sumę pieniędzy. Policjanci mają dostęp do tych materiałów, jednak mimo to, tożsamość mężczyzny widocznego na nagraniu nie jest im jeszcze znana.

W związku z powyższym, funkcjonariusze Policji w Gnieźnie apelują do mieszkańców miasta i okolic o pomoc. Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszony jest o kontakt z policją. Możliwe jest to poprzez zadzwonienie pod numer komendy policji w Gnieźnie, który to jest 47 77 21 211.