Koncert kolęd w Miejskim Ośrodku Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza mieszkańców naszej miejscowości do udziału w świątecznym kolędowaniu. W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie zostanie zorganizowany koncert kolęd i pastorałek. Wydarzenie zostało zaplanowane na drugą niedzielę stycznia, czyli na 8 stycznia 2022 rok. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 16:00. Koncert zrealizowany zostanie w Farze.

Na scenie zaprezentują się zespoły i chóry Miejskiego Ośrodka Kultury. Publiczność będzie miała przyjemność usłyszeć takie zespoły jak Retro, Dzwon, Radość oraz Fancy Violins i Happy. Wszystkie zespoły na co dzień związane są z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie. Co ciekawe wejście na wydarzenie jest darmowe!

W trakcie koncertu zostaną wykonane najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Kolędowanie o tej porze to już tradycja, która na stałe zapisała się w naszą kulturę. Publiczność będzie mogła usłyszeć takie kolędy jak np. „Mizerna cicha”, „Cicha noc”, „Jest taki dzień”, „Skrzypi wóz”, „Lulajże Jezuniu”, „Pastorałka od serca do ucha”, „Narodziny”, „Gdy się Chrystus Rodzi”.