Autor „Białej gorączki” w Gnieźnie.

Jeśli Państwo nie mają planów na najbliższy weekend, a konkretnie na niedzielę 14 listopada, to możliwe, że po przeczytaniu ciągu dalszego tego wpisu, będą mieli Państwo pomysł na spędzenie tej niedzieli.

Jakie wydarzenie będzie miało miejsce? Gdzie się będzie odbywać?

Do Gniezna przyjeżdża Pan Jacek Hugo-Bader, który jest ikoną polskiego reportażu! Jego praca dziennikarska i reporterska była wielokrotnie nagradzana. Grand Press — to nagroda, którą został dwukrotnie uhonorowany. Od lat dziewięćdziesiątych związany jest z redakcją – „Gazeta Wyborcza”. W 2014 roku Pan Hugo-Bader miał zaszczyt być odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Znany jest jako autor: „Dzienników kołymskich”, „W rajskiej dolinie wśród zielska”, „Białej gorączki” oraz wielu, wielu innych.

Na spotkanie z Panem Jackiem Hugo-Bader zaprasza Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna. Spotkanie będzie miało miejsce w Teatrze imieniem Aleksandry Fredry w Gnieźnie o godzinie 17. Dnia 14 listopada, tj. niedziela. Dodatkowo dobrą wiadomością jest fakt, że wstęp na to spotkanie jest wolny!