Super miejsca do zabaw w Gnieźnie!

W Gnieźnie nie można się nudzić! Nawet kiedy zbliża się jesień i pogoda nie dopisuje, nie trzeba przejmować się nudą! Wystarczy wyjść z domu i pójść do jednego z poniżej przedstawionych miejsc… albo i do dwóch! Koniecznie przyjrzyjcie się poniższym propozycjom na udaną rozrywkę!

JUMP NOW – to rewelacyjne miejsce dla tych, którzy lubią skakać i to wysoko! W obiekcie tym znajduje się wiele odpowiednio przygotowanych miejsc do… skakania. Bo na tym ta zabawa polega! Pod okiem animatorów, można nauczyć się wielu trików! Co więcej, możesz wynająć całą salę JUMP NOW i wyprawić urodziny bliskiej osobie! Genialne prawda? Miejsce to znajduje się przy ulicy Gdańskiej 118.

Jupiland – Obiekt mieści się pod nowym adresem: Gdańska 112, w  Centrum Handlowym Jagoda. Jupiland to niesamowite miejsce dające niesamowitej frajdy najmłodszym. Wszędzie kolorowo i pozytywnie. Zabawa w Jupiland to nie tylko kolorowe kulki ale także kreatywne zabawy. Idealne miejsce do integracji Twojego maluszka z innymi dziećmi! Ponadto, w Jupiland jest możliwość zorganizowania urodzinek dla Twojej pociechy, którą poprowadzić może animatorka!

Czy korzystaliście już z którejś powyższej atrakcji?