Kolejna atrakcja w Skorzęcinie! Największy Park Wodny!

Czy wiecie gdzie jest największy Park Wodny w Polsce? – Oczywiście w Skorzęcinie, niedaleko Gniezna. Jak on wygląda, czy jest bezpieczny oraz ile kosztuje, dowiecie się poniżej, w krótkim opisie tego niesamowitego przedsięwzięcia.

Czym charakteryzuje się największy Park Wodny w Polsce?

Skorzęcin od zawsze słynął z wielu atrakcji, szczególnie jeśli chodzi o pluskanie w wodzie. Od dawna jest już tam mały park wodny, oraz sprzęt do wypożyczenia jak kajaki czy rowerki wodne. Teraz po lewej stronie mola, powstał ogromy Park Wodny, który jest największym WaterFun  w Polsce. To dmuchane elementy, tworzące nie jedną trasę, które są trudniejsze bądź łatwiejsze. Warto zaznaczyć, że atrakcja ta spełnia wszelkie europejskie normy oraz posiada certyfikat TUV, co oznacza bezpieczeństwo i jakość wykonania. Kolorowe dmuchańce na wodzie ucieszyło mieszkańców Skorzęcina ale także przyjezdnych na wakacje z okolicznych miejscowości. Park ten jest odpłatny. Cena jest zależna od dnia tygodnia, oraz od ilości  godzin przebytych na torze.  Kwota waha się między 30  a 70 złotych. W piątki, soboty i niedziele – jest ona wyższa. Pamiętajcie, by zachować bezpieczeństwo podczas zabawy! Dla dyspozycji korzystających z tej atrakcji są kamizelki ratunkowe, co jest wielkim atutem.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z takiej wodnej atrakcji, koniecznie odwiedźcie Skorzęcin! Z całą pewnością pojawi się uśmiech na Waszych twarzach!: )