Wesele w królewskim mieście i okolicach!

Nie każdy ma możliwość, wyprawienia wesele w tak pięknym mieście jak Gniezno. To królewskie miasto, oferuje wiele miejsc i lokali oferujących zorganizowanie najpiękniejszego wesela! Warto wcześniej rozeznać się w możliwościach wszystkich sal weselnych, zanim zdecydujecie się na tą jedną jedyną. Postanowiliśmy przedstawić Wam kilka możliwości, wśród lokalizacji w Gnieźnie i okolicach. Być może uda Wam się, wybrać salę najlepszą z najlepszych!

Oto kilka możliwości miejsc, na zorganizowanie wymarzonego wesela:

Stary Kamionek – to miejsce stworzone dla tych, którzy gustują w stylu Boho! Można tam zorganizować wesele w XIX wiecznej odnowionej stodole, która swym romantycznym wystrojem przyciąga nie jednych narzeczonych. Miejsce otoczone lasami i jeziorami, znajduje się zalewie 10 km od Gniezna. Wyprawicie tu wesele do 140 gości.  Zapewniona jest klimatyzacja oraz miejsca noclegowe dla goście, co jest bardzo dużą zaletą. Adres tego przepięknego miejsca to: Kamionek 4.

Pałac Balcerowo –  to eleganckie, wykwintne miejsce jak z bajki! W otoczeniu Starego Parku z zabytkową oranżerią, znajduje się XIX wieczny Pałac. Zachwyca on cudownym, romantycznym klimatem oraz wykwintnym jedzeniem. Nie można pominąć faktu, możliwości zorganizowania zaślubin w plenerze, oraz tego, jak otoczenie pięknie wpisuje się w możliwość zrobienia sesji zdjęciowej! Po prostu bajka!  Przybywajcie, aby dowiedzieć się więcej szczegółów! Adres to: Gniezno, przy ulicy Wrzesińskiej 24.

Wesele w Biskupinie – to z pewnością magiczne i historyczne miejsce. Sala weselna w Biskupinie, zapewnia miejsce dla 200 gości weselnych! Piękne, jasne i nowoczesne otoczenie z porcelanową zastawą. Aczkolwiek, dla narzeczonych, którzy chcą wyprawić bardziej kameralne wesele, to obiekt w Biskupinie posiada także mniejszą salę, na 80 osób. Co prawda w innym stylu, bo folklorystycznym – ale czy taka aranżacja nie jest ostatnio najbardziej na czasie?! Oczywiście na weselników, czeka także miejsce noclegowe, aby mogli nabrać sił na poprawiny! 😉 Adres miejsca to: Biskupin 6, 88-410 Gąsawa.

Skansen Bicz Family & SPA – około 50 kilometrów od Gniezna, pod adresem: Bicz 9A,  62 – 571 mieści się cudowne miejsce, w którym można się zauroczyć. Sala weselna w stylu Boho, uraczy Was niepowtarzalnym klimatem, praz wyśmienitym jedzeniem, którego produkty pochodzą w własnych upraw. Drewno, drewno i jeszcze raz drewno, to coś co charakteryzuje tamtejszy wystrój.  Dla najmłodszych, też znajdzie się atrakcja ponieważ w otoczeniu Skansenu Bicz, znaleźć można mi ni zoo, z bizonami, lamami, osłem i innymi zwierzątkami. Zawitajcie w to miejsce, by przekonać się na własne oczy – jak tam pięknie!

Zapewne jest jeszcze wiele miejsc, gdzie moglibyście zorganizować Wasze wesele, wszystko zależne od gustu i upodobań, przyszłej Młodej Pary 🙂