Natalia Kukulska wystąpi w Gnieźnie!

Gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi w naszym mieście! Fani artystki już nie mogą się doczekać! To będzie wielkie wydarzenie!

Natalia Kukulska zawita do naszego miasta już 12 marca 2023 roku. Koncert tej wspaniałej wokalistki odbędzie się w Auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Kostrzewskiego 3 w Gnieźnie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 17:00. Koncert realizowany jest z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca.

Bez wątpienia Natalia Kukulska zaliczana jest do najbardziej utalentowanych piosenkarek w naszym kraju. Artystka może pochwalić się 12 nagranymi albumami muzycznymi. Wiele z nich osiągnęło status złotych i platynowych płyt. Ma na swoim koncie również wiele prestiżowych nagród muzycznych. W 2021 roku piosenkarka świętowała 25-lecie pracy artystycznej. Jest córką słynnej Anny Jantar.

Zdecydowanie zapraszamy na nadchodzące wydarzenie! Wejście na koncert jest biletowane. Ceny biletów rozpoczynają się od 50 zł. Można zakupić je drogą online poprzez stronę www.kupbilecik.pl.