Kłótnia z byłą partnerką prowadzi do celowego spowodowania wypadku przez 27-letniego mężczyznę

Incydent, do którego doszło niedawno, wywołał duże poruszenie. Pewien mężczyzna w wieku 27 lat, mający na swoim koncie celowe spowodowanie wypadku, musiał stawić czoła konsekwencjom swojego czynu. W wyniku zdarzenia, które miało miejsce podczas jazdy, doszło do awarii pojazdu, a samochód zdobył prędkość znacznie przekraczającą bezpieczne limity. Właśnie to doprowadziło do feralnego koziołkowania i uszkodzenia samochodu.

21-letnia dziewczyna, która podróżowała jako pasażerka w tym samym pojeździe, została przewieziona do szpitala. Po zebraniu dowodów z miejsca wypadku, odpowiednie organy postawiły zarzuty kierowcy. Dodatkowo sąd wysłał polecenie tymczasowego aresztowania sprawcy tego niebezpiecznego incydentu.

Zaskakujące wydarzenia miały miejsce 27 czerwca w mieście Gniezno. Policja z KPP Gniezno potwierdziła, że zaistniałe zdarzenie dotyczyło tylko jednego pojazdu – volvo. Świadek zdarzenia, 21-letnia pasażerka, zeznała, że kierowca – jej były partner – celowo doprowadził do tego wypadku.