Sprawdź jakie zwierzaki czekają na adopcję w Gnieźnie cz.2

Ostatnio przedstawiliśmy Wam 6 psiaków, które czekają na adopcję w gnieźnieńskim schronisku. Jeśli nie mieliście okazji przeczytać tego tekstu to zostawiamy Wam link tutaj. Z racji, że w Gnieźnie na swój dom czeka więcej psiaków, to dzisiaj 2 część tego tekstu. Zapraszamy.

Sara

14-letnia suczka, która jest psem idealnym. Przyjaźnie nastawiona do innych psów, kocha ludzi i pieszczoty. Adoptując ją podarujesz jej najlepszy prezent na spokojną emeryturę w nowym domu. Kto jest chętny na spełnienie marzeń Sary?

Murzynek

8-letni pies, który kocha pieszczoty i przytulanie. Jest spokojny, ale nie brakuje mu pozytywnej energii. Chętnie spaceruje na smyczy i leniuchuje. Może to właśnie Ty pokochasz Murzynka i podarujesz mu dom?

Bąbel

10-letni pies, po którym zupełnie nie widać tego wieku. Dalej ma energię na wspólne bieganie ze swoimi psimi kumplami. Po powrocie ze spaceru Bąbel leniuchuje i jest to coś, co również uwielbia. Jeśli podarujesz mu dom to na pewno spędzi z Tobą niejeden dzień na kanapie.

Rudi

16-letni psi emeryt, który większość dnia spędza na leniuchowaniu i jedzeniu. Jeśli wiedzieć spokojny tryb życia i brakuje Ci towarzysza, to Rudi będzie idealnym przyjacielem. Zupełnie nie widać po nim tego wieku i na pewno spędzi z Tobą wspaniałe dni. Może to właśnie Ty podarujesz mu spokojną emeryturę w ciepłym domu?

Małgosia

5-letnia lękliwa suczka, która potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać. Takim pieskom jest trudno w schronisku, dlatego dobrze by szybko znalazł się dla niej nowy dom. Opiekun Małgosi powinien być cierpliwy i mieć czas na ciągłe ćwiczenia. Pamiętajcie, że praca z pieskiem lękliwym może trwać 2 tygodnie albo całe życie. Może to właśnie Tobie spodobała się Małgosia i podarujesz jej dom?

Kaziu

7-letni pies, który kocha się przytulać. Jeśli brakuje Ci towarzystwa przy codziennym przesiadywaniu na kanapie to Kaziu się poleca. Nie ma problemu ze spacerowaniem na smyczy. Kaziu jest malutki i na pewno nie zajmie za dużo Twojej kanapy, więc może to Ty postanowisz się nią podzielić?

Soft

2-letni podopieczny schroniska, który potrzebuje pewnego siebie opiekuna. Soft to pies, który bez jasno ustalonych zasad postawi dom do góry nogami. Kocha pieszczoty i ma ogrom energii, więc najlepiej jakby opiekun był aktywny. Jest to niesamowicie słodki pies, ale trzeba dobrze pokazać mu co wolno, a czego nie. Może to właśnie Ty podarujesz Softowi dom?

Loki

4-letni psiak, który kocha ludzi i pieszczoty. Tym bardziej przykro patrzeć jak spędza kolejne dnie w schroniskowej budzie. Jest bardzo pozytywny i wesoły, ma dużo energii i kocha spacery. Może to Ty podzielisz się swoją kanapą z Lokim?

Więcej informacji o wszystkich pieskach udzieli Wam Schronisko, do którego możecie też pojechać aby zapoznać się z pieskami. Pamiętajcie jednak, że pies to duży obowiązek i trzeba bardzo dobrze przemyśleć decyzję o adopcji.

Jeden komentarz w temacie “Sprawdź jakie zwierzaki czekają na adopcję w Gnieźnie cz.2

  1. Mam nadzieję, że zwierzaki jak najszybciej znajdą swój nowy dom, z odpowiedzialnymi właścicielami.

Comments are closed.